• Телефон: +86 13380685544
 • Е-пошта: hinew@hinew-cn.com
  • Фејсбук
  • googleplus
  • Скопје
  • Твитер
  • YouTube

  за нас

  n1

  Huizhou HINEW Електрични апарати копродукции, Ltd е основана во 2000 година, специјализирана за развој и производство на електронски компоненти, како што кутијата со осигурувачи, цевки безбедноста на седиштето, осигурач база, автомобилски осигурач кутија, прекинувач, приклучок, термостат, etc.This компанија има одделот за продажба, технички оддел, одделот за инјектирање, одделот мувла, хардвер оддел, одделот за собранието КК и други сектори.

  Huizhou HINEW Електрични апарати 

  Гуангдонг Осигурувачи Забрани скала големо рангирана бр.1 Осигурувачи Забрани бренд серија productshave добиено голем број национални патенти, и успешно ја поминаа на UL, CQC, VDE, CE и други certification.We безбедност секогаш ќе се придржуваат на управување за да се намалат трошоците, технологија, за да се прошири на пазарот, услуги за победа на пазарот, кредибилитетот на сликата на политиката за управување, така што можеме да им обезбеди на клиентите со сигурни висок квалитет на производите. Ние ја сметаме клиенти, како Бог и искрено се воспостави блиска соработка со нови и стари клиенти дома и во странство, и да се создаде повеќе брилијантен утре рака под рака!


  
  WhatsApp Online Chat !