• Telefon: +86 13380685544
 • E-mail: hinew@hinew-cn.com
  • facebook
  • googleplus
  • LinkedIn
  • Cicëroj
  • YouTube

  Rreth nesh

  n1

  Huizhou HINEW Electric Appliance Co, Ltd, u themelua në vitin 2000, i specializuar në zhvillimin dhe prodhimin e komponenteve elektronike të tilla si kuti e siguresave, vend tub sigurisë, baza e siguresave, automobil kutinë e siguresave, kaloni, fole, termostat, etc.This kompania ka shitjes departament, Departamenti teknik, Departamenti injeksion, departamenti myk, departamenti hardware, departamenti kuvendi QC dhe departamentet e tjera.

  Huizhou HINEW Electric Appliance 

  Guangdong Fuse Block shkallë shumicë renditet Nr.1 ​​Fuse Block seri markë productshave marrë një numër të patentave kombëtare, dhe me sukses kaloi UL, CQC, VDE, CE dhe certification.We tjera të sigurisë do të gjithmonë t'i përmbahen të menaxhimit për të zvogëluar shpenzimet, teknologji të zgjerimin e tregut, shërbimi për të fituar treg, kredibilitetin e imazhit të politikave të menaxhimit, në mënyrë që ne mund të sigurojë klientët me produkte të besueshme të cilësisë së lartë. Ne lidhje me konsumatorët si Perëndia dhe sinqerisht të krijuar bashkëpunim të ngushtë me klientët e rinj dhe të vjetër në shtëpi dhe jashtë vendit, dhe për të krijuar një dorë më të shkëlqyer nesër në dorë!


  
  WhatsApp Online Chat !