• Telefon: +86 13380685544
 • E-mail: hinew@hinew-cn.com
  • facebook
  • googleplus
  • LinkedIn
  • Cicëroj
  • YouTube

  automotive fuse holder panel mount,30 amp,300A | HINEW-H3-81

  Përshkrim i shkurtër:

  automotive fuse holder panel mount,industrial fuse holder,automotive blade fuse holder;Maintain long-term relationships with hundreds of customers;Easy to install and replace, high quality and low price, welcome to buy


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1. Product Name:Waterproof fuse holder/Medium car fuse holder
  2. Modeli: H3-81
  3. Ndarja sipas Tensionit: AC1500 1minute 
  4. rezistenca izolimin: DC 500V 100MΩ M
  5. Rating: 30A 32VDC
  6. toleranca temperatura: -30 ℃ -150 ℃
  7. Klasa e Ndezshmëri: UL94V0
  8. Standard: IEC 60335-1-GB_9364.6-2001
  9. Certifikimi: ISO9001, RoHS,
  10. Rritje mënyra: lloji Lead 
  11. Materiali: Hot silikoni, bronzi.
  12. Madhësia Fuse: Large insert siguresave
  13. Aplikimi: Zbatueshme për të gjitha makinat, makina elektrike, audio dhe pajisje të tjera

   

  1. asfw
  2. QRS

 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !