Contact Us

Huizhou HINEW Електрични апарати копродукции, ООД

адреса

Фабрика адреса: Qiao Тонг Чен Лиан

Фа Da Дао Guang Хуа Лу, Zhongkai

Област, Huizhou Сити

Е-пошта

huang@hinew-cn.com

huang@hinew-cn.com

524506555@qq.com

телефон

 Тел: +86 0752-5306102

           +86 0752-3106012

Мобилен телефон: +86 18928331597

             +86 13380685544

             +86 18923619896

факс

+ 86-0752-5349357

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас