FAQs

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Кога може да се добие понуда?

Ние обично го цитирам во рок од 24 часа.

Колку долго може да добиете примероци и да доведе време?

Примероци за 3 ~ 7days. Стоки за 7 ~ 15days.

Дали исходот сите ваши производи пред породувањето?

Да, ние се направи производи 100% проверени пред испораката.

Која е вашата смисла на исплата?

30% авансно плаќање / депозит од T / T, и 70% платени пред пратката.

Која е вашата смисла на пакување?

Општо земено, ние ставаме нашите производи во неутрална бела и кафена кутии картони. Ако сте легално регистрирани патенти, ние може да се спакуваат стоката во вашиот брендирани кутии по добивање на вашата писма овластување.

Која е вашата MOQ?

Ние ви обезбеди мали MOQ за секоја ставка, тоа зависи од вашите специфични ред!

Дали ви се тестираат сите на вашата стока пред породувањето?

Да, имаме 100% тест пред породувањето

Како да се направи нашиот бизнис долгорочен и добри односи?

1.Ние се задржи добар квалитет и конкурентна цена, за да се обезбеди на нашите клиенти да имаат корист;

2. Ние ги почитуваме секој клиент, како наш пријател и ние искрено се направи бизнис и да се дружат со нив, без разлика од каде доаѓаат.

 

Сакаат да работат со САД?