Автомобил со држач за осигурувачи, среден, H3-84A | HINEW - Кина Хуижоу Хинев електрик

Автомобил со држач за осигурувачи, среден, H3-84A | HINEW

Краток опис:


 • Монтирање на панел за ефтин држач:
 • Па и висока контрола на квалитетот:
 • Брза испорака:
 • Дизајните и логоата на клиентите се добредојдени:
 • Конкурентни цени:
 • детали за производот

  Тагови производ

  Спецификации

  Електрични карактеристики Вредност
  Име на марка ПРЕГЛЕД
  Модел H3-84A
  Тип на осигурувач Автомобилство
  Големина на осигурувач Среден
  Номинална струја  
  Оценет напон:  
  Апликации Безбедност, автомобилски производи
  Боја Црна, црвена

  Податоци

  https://www.hzhinew.com/in-line-fuse-holder-carmediumh3-84a-hinew.html

  https://www.hzhinew.com/in-line-fuse-holder-carmediumh3-84a-hinew.html

  https://www.hzhinew.com/in-line-fuse-holder-carmediumh3-84a-hinew.html

  https://www.hzhinew.com/in-line-fuse-holder-carmediumh3-84a-hinew.html


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас