Mbajtëse e siguresave në panelin 6x30 mm, 10 amp, 250v, H3-13G | HINEW - Kinë Huizhou Hinew Electric

Mbajtëse e siguresave në panelin 6x30 mm, 10 amp, 250v, H3-13G | HINEW

Përshkrim i shkurtër:

These 6x30mm,10amp panel mali mbajtësja e siguresave  janë në përputhje me mbajtësin e siguresave të rrumbullakëta. Ato përdoren me siguresa Class CC për të siguruar mbrojtje nga mbingarkesa e qarqeve të degëve, qarqeve të kontrollit, ndriçimit, transformatorëve dhe ngarkesave të përgjithshme. Ato përdoren me siguresa midget për të plotësuar siguresën ose ndërprerësin primar të qarkut të degës dhe për të siguruar mbrojtje rezervë të mbingarkesës për qarqet e ndriçimit, solenoidit, motorit dhe transformatorit.

Mbajtësi i siguresave në panel është në dispozicion në Hinew Electronics. Hinew ofron inventar, çmim dhe fletë të dhënash për mbajtësin e siguresave të panelit. Nëse jeni të interesuar për këtë produkt, ju lutemi na kontaktoni dhe ne do t'ju japim informacione të hollësishme të produktit.


 • Paneli mbajtës i siguresave i montuar:
 • Kontroll i mirë dhe me cilësi të lartë:
 • Dorëzimi i shpejtë:
 • Hartimet dhe logot e klientit janë të mirëseardhura:
 • Mimet konkurruese:
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Hinew International Company Limited janë prodhuesit dhe shpërndarësit kryesorë kinezë në komponentët elektronikë. Ne mund të ofrojmë produkte cilësore me çmim shumë konkurrues për komponentët elektronikë, si dhe shërbimin më të mirë, në shpërndarjen në kohë, porosinë e vogël të pranueshme, etj.

  Përparësia e Kompanisë tonë:

  1. Prodhimi i besueshmërisë

  2. inxhinier i mirë me përvojë R&D

  3. Ekipi efektiv i punës

  4. Çmimi agresiv

  5. Produkte të reja konstante

  Mos hezitoni, na dërgoni me email menjëherë tani. Ju do të merrni zgjidhjen tuaj më të mirë.

  Aplikacion:

  Ato përdoren gjerësisht në pajisjet shtëpiake, forcën elektrike, telekomunikacionin, mjetin e makinës, enën, tekstilin, shtypjen, makinerinë e minierave, instrumentin Mustic, etj.

  Të tjerët:

  Ju lutemi na informoni me mirësi se cilat artikuj jeni të interesuar dhe çmimi më i mirë do t'ju sigurohet pas marrjes së kërkesës tuaj të re ASAP.

  Ndonjë pyetje në lidhje me më shumë artikuj, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

  Ne sinqerisht po shohim përpara për të krijuar marrëdhënie bashkëpunimi me ju.

  Shikoni mbajtësin tonë të siguresave nëse mendoni se një mbajtëse siguresash panel është pikërisht ajo që po kërkoni!

  specifikimet

  Karakteristikat elektrike vlerë
  Emri i markës HINEW
  model H3-13G
  lloj Mbajtëse e siguresave në montim në panel
  Vlerësuarat aktuale 10A
  Tensioni i vlerësuar: 250V
  Madhësia e siguresave: 6x30 mm
  material Bakelit
  Ngjyrë e zezë

  https://www.hzhinew.com/6x30mm10-amp-panel-mount-fuse-holder250vh3-13g-hinew-product/

  https://www.hzhinew.com/6x30mm10-amp-panel-mount-fuse-holder250vh3-13g-hinew-product/

  https://www.hzhinew.com/6x30mm10-amp-panel-mount-fuse-holder250vh3-13g-hinew-product/

  https://www.hzhinew.com/6x30mm10-amp-panel-mount-fuse-holder250vh3-13g-hinew-product/

  https://www.hzhinew.com/6x30mm10-amp-panel-mount-fuse-holder250vh3-13g-hinew-product/


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne